Loading...

Top
PFQ Banner

This is PokéFarm Q, a free online Pokémon collectables game.

Already a user? New to PFQ?

Single post in A List of Items in Tables

Forum Index > PokéFarm > Guides > A List of Items in Tables >

HowlingCat's AvatarHowlingCat
HowlingCat's Avatar
Pokéblocks

Table 1

Pokéblocks
Red Pokéblock I
x1
Red Pokéblock+ I
x0
Red Pokéblock II
x11
Red Pokéblock+ II
x1
Red Pokéblock III
x0
Red Pokéblock+ III
x0
Blue Pokéblock I
x0
Blue Pokéblock+ I
x0
Blue Pokéblock II
x13
Blue Pokéblock+ II
x1
Blue Pokéblock III
x0
Blue Pokéblock+ III
x0
Pink Pokéblock I
x0
Pink Pokéblock+ I
x0
Pink Pokéblock II
x0
Pink Pokéblock+ II
x1
Pink Pokéblock III
x0
Pink Pokéblock+ III
x0
Green Pokéblock I
x1
Green Pokéblock+ I
x0
Green Pokéblock II
x0
Green Pokéblock+ II
x0
Green Pokéblock III
x0
Green Pokéblock+ III
x0
Yellow Pokéblock I
x3
Yellow Pokéblock+ I
x0
Yellow Pokéblock II
x3
Yellow Pokéblock+ II
x1
Purple Pokéblock I A
x0
Purple Pokéblock I B
x0
Purple Pokéblock+ I A
x0
Purple Pokéblock+ I B
x0
Purple Pokéblock I C
x0
Purple Pokéblock+ I C
x0
Purple Pokéblock II C
x0
Purple Pokéblock+ II C
x0
Purple Pokéblock III A
x0
Purple Pokéblock+ III A
x0
Purple Pokéblock III D
x0
Purple Pokéblock+ III D
x0
Purple Pokéblock IV
x0
Purple Pokéblock+ IV
x0
Purple Pokéblock V
x0
Purple Pokéblock+ V
x0
Indigo Pokéblock I A
x0
Indigo Pokéblock I B
x0
Indigo Pokéblock+ I A
x0
Indigo Pokéblock+ I B
x0
Indigo Pokéblock I C
x0
Indigo Pokéblock+ I C
x0
Indigo Pokéblock II C
x0
Indigo Pokéblock+ II C
x0
Indigo Pokéblock III A
x0
Indigo Pokéblock+ III A
x0
Indigo Pokéblock III D
x1
Indigo Pokéblock+ III D
x0
Indigo Pokéblock IV
x0
Indigo Pokéblock+ IV
x0
Indigo Pokéblock V
x0
Indigo Pokéblock+ V
x0
Brown Pokéblock I A
x0
Brown Pokéblock+ I A
x0
Brown Pokéblock+ I B
x0
Brown Pokéblock I B
x0
Brown Pokéblock I C
x0
Brown Pokéblock+ I C
x0
Brown Pokéblock II C
x0
Brown Pokéblock+ II C
x0
Brown Pokéblock III A
x0
Brown Pokéblock+ III A
x0
Brown Pokéblock III D
x0
Brown Pokéblock+ III D
x0
Brown Pokéblock IV
x0
Brown Pokéblock+ IV
x0
Brown Pokéblock V
x0
Brown Pokéblock+ V
x0
LiteBlue Pokéblock I A
x0
LiteBlue Pokéblock+ I A
x0
LiteBlue Pokéblock I B
x0
LiteBlue Pokéblock+ I B
x0
LiteBlue Pokéblock I C
x0
LiteBlue Pokéblock+ I C
x0
LiteBlue Pokéblock II C
x1
LiteBlue Pokéblock+ II C
x0
LiteBlue Pokéblock III D
x0
LiteBlue Pokéblock+ III D
x0
LiteBlue Pokéblock IV
x0
LiteBlue Pokéblock+ IV
x0
LiteBlue Pokéblock V
x2
LiteBlue Pokéblock+ V
x0
Olive Pokéblock I A
x0
Olive Pokéblock I+ A
x0
Olive Pokéblock I B
x0
Olive Pokéblock+ I B
x0
Olive Pokéblock I C
x0
Olive Pokéblock+ I C
x0
Olive Pokéblock II C
x0
Olive Pokéblock+ II C
x0
Olive Pokéblock III D
x0
Olive Pokéblock+ III D
x0
Olive Pokéblock IV
x0
Olive Pokéblock+ IV
x0
Olive Pokéblock V
x0
Olive Pokéblock+ V
x0
Gold Pokéblock A
x0
Gold Pokéblock+ A
x0
Gold Pokéblock B
x0
Gold Pokéblock+ B
x0
Gold Pokéblock C
x0
Gold Pokéblock+ C
x0
Gold Pokéblock D
x0
Gold Pokéblock+ D
x0
Gold Pokéblock E
x0
Gold Pokéblock+ E
x0
Black Pokéblock
x0

Code

[table] [tr] [th=6x1]Pokéblocks[/th] [/tr] [tr] [td][tip=Red Pokéblock I][item=Red Pokéblock I][/tip]x[inventory=Red Pokéblock I][/td] [td][tip=Red Pokéblock+ I][item=Red Pokéblock+ I][/tip]x[inventory=Red Pokéblock+ I][/td] [td][tip=Red Pokéblock II][item=Red Pokéblock II][/tip]x[inventory=Red Pokéblock II][/td] [td][tip=Red Pokéblock+ II][item=Red Pokéblock+ II][/tip]x[inventory=Red Pokéblock+ II][/td] [td][tip=Red Pokéblock III][item=Red Pokéblock III][/tip]x[inventory=Red Pokéblock III][/td] [td][tip=Red Pokéblock+ III][item=Red Pokéblock+ III][/tip]x[inventory=Red Pokéblock+ III][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Blue Pokéblock I][item=Blue Pokéblock I][/tip]x[inventory=Blue Pokéblock I][/td] [td][tip=Blue Pokéblock+ I][item=Blue Pokéblock+ I][/tip]x[inventory=Blue Pokéblock+ I][/td] [td][tip=Blue Pokéblock II][item=Blue Pokéblock II][/tip]x[inventory=Blue Pokéblock II][/td] [td][tip=Blue Pokéblock+ II][item=Blue Pokéblock+ II][/tip]x[inventory=Blue Pokéblock+ II][/td] [td][tip=Blue Pokéblock III][item=Blue Pokéblock III][/tip]x[inventory=Blue Pokéblock III][/td] [td][tip=Blue Pokéblock+ III][item=Blue Pokéblock+ III][/tip]x[inventory=Blue Pokéblock+ III][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Pink Pokéblock I][item=Pink Pokéblock I][/tip]x[inventory=Pink Pokéblock I][/td] [td][tip=Pink Pokéblock+ I][item=Pink Pokéblock+ I][/tip]x[inventory=Pink Pokéblock+ I][/td] [td][tip=Pink Pokéblock II][item=Pink Pokéblock II][/tip]x[inventory=Pink Pokéblock II][/td] [td][tip=Pink Pokéblock+ II][item=Pink Pokéblock+ II][/tip]x[inventory=Pink Pokéblock+ II][/td] [td][tip=Pink Pokéblock III][item=Pink Pokéblock III][/tip]x[inventory=Pink Pokéblock III][/td] [td][tip=Pink Pokéblock+ III][item=Pink Pokéblock+ III][/tip]x[inventory=Pink Pokéblock+ III][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Green Pokéblock I][item=Green Pokéblock I][/tip]x[inventory=Green Pokéblock I][/td] [td][tip=Green Pokéblock+ I][item=Green Pokéblock+ I][/tip]x[inventory=Green Pokéblock+ I][/td] [td][tip=Green Pokéblock II][item=Green Pokéblock II][/tip]x[inventory=Green Pokéblock II][/td] [td][tip=Green Pokéblock+ II][item=Green Pokéblock+ II][/tip]x[inventory=Green Pokéblock+ II][/td] [td][tip=Green Pokéblock III][item=Green Pokéblock III][/tip]x[inventory=Green Pokéblock III][/td] [td][tip=Green Pokéblock+ III][item=Green Pokéblock+ III][/tip]x[inventory=Green Pokéblock+ III][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Yellow Pokéblock I][item=Yellow Pokéblock I][/tip]x[inventory=Yellow Pokéblock I][/td] [td][tip=Yellow Pokéblock+ I][item=Yellow Pokéblock+ I][/tip]x[inventory=Yellow Pokéblock+ I][/td] [td][tip=Yellow Pokéblock II][item=Yellow Pokéblock II][/tip]x[inventory=Yellow Pokéblock II][/td] [td][tip=Yellow Pokéblock+ II][item=Yellow Pokéblock+ II][/tip]x[inventory=Yellow Pokéblock+ II][/td] [td][tip=Purple Pokéblock I A][item=Purple Pokéblock I A][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock I A][/td] [td][tip=Purple Pokéblock I B][item=Purple Pokéblock I B][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock I B][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Purple Pokéblock+ I A][item=Purple Pokéblock+ I A][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ I A][/td] [td][tip=Purple Pokéblock+ I B][item=Purple Pokéblock+ I B][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ I B][/td] [td][tip=Purple Pokéblock I C][item=Purple Pokéblock I C][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock I C][/td] [td][tip=Purple Pokéblock+ I C][item=Purple Pokéblock+ I C][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ I C][/td] [td][tip=Purple Pokéblock II C][item=Purple Pokéblock II C][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock II C][/td] [td][tip=Purple Pokéblock+ II C][item=Purple Pokéblock+ II C][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ II C][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Purple Pokéblock III A][item=Purple Pokéblock III A][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock III A][/td] [td][tip=Purple Pokéblock+ III A][item=Purple Pokéblock+ III A][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ III A][/td] [td][tip=Purple Pokéblock III D][item=Purple Pokéblock III D][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock III D][/td] [td][tip=Purple Pokéblock+ III D][item=Purple Pokéblock+ III D][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ III D][/td] [td][tip=Purple Pokéblock IV][item=Purple Pokéblock IV][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock IV][/td] [td][tip=Purple Pokéblock+ IV][item=Purple Pokéblock+ IV][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ IV][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Purple Pokéblock V][item=Purple Pokéblock V][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock V][/td] [td][tip=Purple Pokéblock+ V][item=Purple Pokéblock+ V][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ V][/td] [td][tip=Indigo Pokéblock I A][item=Indigo Pokéblock I A][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock I A][/td] [td][tip=Indigo Pokéblock I B][item=Indigo Pokéblock I B][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock I B][/td] [td][tip=Indigo Pokéblock+ I A][item=Indigo Pokéblock+ I A][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ I A][/td] [td][tip=Indigo Pokéblock+ I B][item=Indigo Pokéblock+ I B][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ I B][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Indigo Pokéblock I C][item=Indigo Pokéblock I C][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock I C][/td] [td][tip=Indigo Pokéblock+ I C][item=Indigo Pokéblock+ I C][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ I C][/td] [td][tip=Indigo Pokéblock II C][item=Indigo Pokéblock II C][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock II C][/td] [td][tip=Indigo Pokéblock+ II C][item=Indigo Pokéblock+ II C][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ II C][/td] [td][tip=Indigo Pokéblock III A][item=Indigo Pokéblock III A][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock III A][/td] [td][tip=Indigo Pokéblock+ III A][item=Indigo Pokéblock+ III A][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ III A][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Indigo Pokéblock III D][item=Indigo Pokéblock III D][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock III D][/td] [td][tip=Indigo Pokéblock+ III D][item=Indigo Pokéblock+ III D][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ III D][/td] [td][tip=Indigo Pokéblock IV][item=Indigo Pokéblock IV][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock IV][/td] [td][tip=Indigo Pokéblock+ IV][item=Indigo Pokéblock+ IV][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ IV][/td] [td][tip=Indigo Pokéblock V][item=Indigo Pokéblock V][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock V][/td] [td][tip=Indigo Pokéblock+ V][item=Indigo Pokéblock+ V][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ V][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Brown Pokéblock I A][item=Brown Pokéblock I A][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock I A][/td] [td][tip=Brown Pokéblock+ I A][item=Brown Pokéblock+ I A][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ I A][/td] [td][tip=Brown Pokéblock+ I B][item=Brown Pokéblock+ I B][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ I B][/td] [td][tip=Brown Pokéblock I B][item=Brown Pokéblock I B][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock I B][/td] [td][tip=Brown Pokéblock I C][item=Brown Pokéblock I C][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock I C][/td] [td][tip=Brown Pokéblock+ I C][item=Brown Pokéblock+ I C][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ I C][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Brown Pokéblock II C][item=Brown Pokéblock II C][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock II C][/td] [td][tip=Brown Pokéblock+ II C][item=Brown Pokéblock+ II C][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ II C][/td] [td][tip=Brown Pokéblock III A][item=Brown Pokéblock III A][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock III A][/td] [td][tip=Brown Pokéblock+ III A][item=Brown Pokéblock+ III A][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ III A][/td] [td][tip=Brown Pokéblock III D][item=Brown Pokéblock III D][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock III D][/td] [td][tip=Brown Pokéblock+ III D][item=Brown Pokéblock+ III D][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ III D][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Brown Pokéblock IV][item=Brown Pokéblock IV][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock IV][/td] [td][tip=Brown Pokéblock+ IV][item=Brown Pokéblock+ IV][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ IV][/td] [td][tip=Brown Pokéblock V][item=Brown Pokéblock V][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock V][/td] [td][tip=Brown Pokéblock+ V][item=Brown Pokéblock+ V][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ V][/td] [td][tip=LiteBlue Pokéblock I A][item=LiteBlue Pokéblock I A][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock I A][/td] [td][tip=LiteBlue Pokéblock+ I A][item=LiteBlue Pokéblock+ I A][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock+ I A][/td] [/tr] [tr] [td][tip=LiteBlue Pokéblock I B][item=LiteBlue Pokéblock I B][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock I B][/td] [td][tip=LiteBlue Pokéblock+ I B][item=LiteBlue Pokéblock+ I B][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock+ I B][/td] [td][tip=LiteBlue Pokéblock I C][item=LiteBlue Pokéblock I C][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock I C][/td] [td][tip=LiteBlue Pokéblock+ I C][item=LiteBlue Pokéblock+ I C][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock+ I C][/td] [td][tip=LiteBlue Pokéblock II C][item=LiteBlue Pokéblock II C][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock II C][/td] [td][tip=LiteBlue Pokéblock+ II C][item=LiteBlue Pokéblock+ II C][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock+ II C][/td] [/tr] [tr] [td][tip=LiteBlue Pokéblock III D][item=LiteBlue Pokéblock III D][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock III D][/td] [td][tip=LiteBlue Pokéblock+ III D][item=LiteBlue Pokéblock+ III D][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock+ III D][/td] [td][tip=LiteBlue Pokéblock IV][item=LiteBlue Pokéblock IV][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock IV][/td] [td][tip=LiteBlue Pokéblock+ IV][item=LiteBlue Pokéblock+ IV][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock+ IV][/td] [td][tip=LiteBlue Pokéblock V][item=LiteBlue Pokéblock V][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock V][/td] [td][tip=LiteBlue Pokéblock+ V][item=LiteBlue Pokéblock+ V][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock+ V][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Olive Pokéblock I A][item=Olive Pokéblock I A][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock I A][/td] [td][tip=Olive Pokéblock I+ A][item=Olive Pokéblock+ I A][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock+ I A][/td] [td][tip=Olive Pokéblock I B][item=Olive Pokéblock I B][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock I B][/td] [td][tip=Olive Pokéblock+ I B][item=Olive Pokéblock+ I B][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock+ I B][/td] [td][tip=Olive Pokéblock I C][item=Olive Pokéblock I C][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock I C][/td] [td][tip=Olive Pokéblock+ I C][item=Olive Pokéblock+ I C][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock+ I C][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Olive Pokéblock II C][item=Olive Pokéblock II C][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock II C][/td] [td][tip=Olive Pokéblock+ II C][item=Olive Pokéblock+ II C][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock+ II C][/td] [td][tip=Olive Pokéblock III D][item=Olive Pokéblock III D][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock III D][/td] [td][tip=Olive Pokéblock+ III D][item=Olive Pokéblock+ III D][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock+ III D][/td] [td][tip=Olive Pokéblock IV][item=Olive Pokéblock IV][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock IV][/td] [td][tip=Olive Pokéblock+ IV][item=Olive Pokéblock+ IV][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock+ IV][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Olive Pokéblock V][item=Olive Pokéblock V][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock V][/td] [td][tip=Olive Pokéblock+ V][item=Olive Pokéblock+ V][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock+ V][/td] [td][tip=Gold Pokéblock A][item=Gold Pokéblock A][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock A][/td] [td][tip=Gold Pokéblock+ A][item=Gold Pokéblock+ A][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock+ A][/td] [td][tip=Gold Pokéblock B][item=Gold Pokéblock B][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock B][/td] [td][tip=Gold Pokéblock+ B][item=Gold Pokéblock+ B][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock+ B][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Gold Pokéblock C][item=Gold Pokéblock C][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock C][/td] [td][tip=Gold Pokéblock+ C][item=Gold Pokéblock+ C][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock+ C][/td] [td][tip=Gold Pokéblock D][item=Gold Pokéblock D][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock D][/td] [td][tip=Gold Pokéblock+ D][item=Gold Pokéblock+ D][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock+ D][/td] [td][tip=Gold Pokéblock E][item=Gold Pokéblock E][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock E][/td] [td][tip=Gold Pokéblock+ E][item=Gold Pokéblock+ E][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock+ E][/td] [/tr] [tr] [td][tip=Black Pokéblock][item=Black Pokéblock][/tip]x[inventory=Black Pokéblock][/td] [td=5x1][/td] [/tr] [/table]

Table 2 (Autohide)

Pokéblocks
Red Pokéblock I
x1
Red Pokéblock+ I
x0
Red Pokéblock II
x11
Red Pokéblock+ II
x1
Red Pokéblock III
x0
Red Pokéblock+ III
x0
Blue Pokéblock I
x0
Blue Pokéblock+ I
x0
Blue Pokéblock II
x13
Blue Pokéblock+ II
x1
Blue Pokéblock III
x0
Blue Pokéblock+ III
x0
Pink Pokéblock I
x0
Pink Pokéblock+ I
x0
Pink Pokéblock II
x0
Pink Pokéblock+ II
x1
Pink Pokéblock III
x0
Pink Pokéblock+ III
x0
Green Pokéblock I
x1
Green Pokéblock+ I
x0
Green Pokéblock II
x0
Green Pokéblock+ II
x0
Green Pokéblock III
x0
Green Pokéblock+ III
x0
Yellow Pokéblock I
x3
Yellow Pokéblock+ I
x0
Yellow Pokéblock II
x3
Yellow Pokéblock+ II
x1
Purple Pokéblock I A
x0
Purple Pokéblock I B
x0
Purple Pokéblock+ I A
x0
Purple Pokéblock+ I B
x0
Purple Pokéblock I C
x0
Purple Pokéblock+ I C
x0
Purple Pokéblock II C
x0
Purple Pokéblock+ II C
x0
Purple Pokéblock III A
x0
Purple Pokéblock+ III A
x0
Purple Pokéblock III D
x0
Purple Pokéblock+ III D
x0
Purple Pokéblock IV
x0
Purple Pokéblock+ IV
x0
Purple Pokéblock V
x0
Purple Pokéblock+ V
x0
Indigo Pokéblock I A
x0
Indigo Pokéblock I B
x0
Indigo Pokéblock+ I A
x0
Indigo Pokéblock+ I B
x0
Indigo Pokéblock I C
x0
Indigo Pokéblock+ I C
x0
Indigo Pokéblock II C
x0
Indigo Pokéblock+ II C
x0
Indigo Pokéblock III A
x0
Indigo Pokéblock+ III A
x0
Indigo Pokéblock III D
x1
Indigo Pokéblock+ III D
x0
Indigo Pokéblock IV
x0
Indigo Pokéblock+ IV
x0
Indigo Pokéblock V
x0
Indigo Pokéblock+ V
x0
Brown Pokéblock I A
x0
Brown Pokéblock+ I A
x0
Brown Pokéblock+ I B
x0
Brown Pokéblock I B
x0
Brown Pokéblock I C
x0
Brown Pokéblock+ I C
x0
Brown Pokéblock II C
x0
Brown Pokéblock+ II C
x0
Brown Pokéblock III A
x0
Brown Pokéblock+ III A
x0
Brown Pokéblock III D
x0
Brown Pokéblock+ III D
x0
Brown Pokéblock IV
x0
Brown Pokéblock+ IV
x0
Brown Pokéblock V
x0
Brown Pokéblock+ V
x0
LiteBlue Pokéblock I A
x0
LiteBlue Pokéblock+ I A
x0
LiteBlue Pokéblock I B
x0
LiteBlue Pokéblock+ I B
x0
LiteBlue Pokéblock I C
x0
LiteBlue Pokéblock+ I C
x0
LiteBlue Pokéblock II C
x1
LiteBlue Pokéblock+ II C
x0
LiteBlue Pokéblock III D
x0
LiteBlue Pokéblock+ III D
x0
LiteBlue Pokéblock IV
x0
LiteBlue Pokéblock+ IV
x0
LiteBlue Pokéblock V
x2
LiteBlue Pokéblock+ V
x0
Olive Pokéblock I A
x0
Olive Pokéblock I+ A
x0
Olive Pokéblock I B
x0
Olive Pokéblock+ I B
x0
Olive Pokéblock I C
x0
Olive Pokéblock+ I C
x0
Olive Pokéblock II C
x0
Olive Pokéblock+ II C
x0
Olive Pokéblock III D
x0
Olive Pokéblock+ III D
x0
Olive Pokéblock IV
x0
Olive Pokéblock+ IV
x0
Olive Pokéblock V
x0
Olive Pokéblock+ V
x0
Gold Pokéblock A
x0
Gold Pokéblock+ A
x0
Gold Pokéblock B
x0
Gold Pokéblock+ B
x0
Gold Pokéblock C
x0
Gold Pokéblock+ C
x0
Gold Pokéblock D
x0
Gold Pokéblock+ D
x0
Gold Pokéblock E
x0
Gold Pokéblock+ E
x0
Black Pokéblock
x0

Code

[table] [tr] [th=6x1]Pokéblocks[/th] [/tr] [tr] [td][sc=Red1][tip=Red Pokéblock I][item=Red Pokéblock I][/tip]x[inventory=Red Pokéblock I][/sc][/td] [td][sc=Red-1][tip=Red Pokéblock+ I][item=Red Pokéblock+ I][/tip]x[inventory=Red Pokéblock+ I][/sc][/td] [td][sc=Red2][tip=Red Pokéblock II][item=Red Pokéblock II][/tip]x[inventory=Red Pokéblock II][/sc][/td] [td][sc=Red-2][tip=Red Pokéblock+ II][item=Red Pokéblock+ II][/tip]x[inventory=Red Pokéblock+ II][/sc][/td] [td][sc=Red3][tip=Red Pokéblock III][item=Red Pokéblock III][/tip]x[inventory=Red Pokéblock III][/sc][/td] [td][sc=Red-3][tip=Red Pokéblock+ III][item=Red Pokéblock+ III][/tip]x[inventory=Red Pokéblock+ III][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Blue1][tip=Blue Pokéblock I][item=Blue Pokéblock I][/tip]x[inventory=Blue Pokéblock I][/sc][/td] [td][sc=Blue-1][tip=Blue Pokéblock+ I][item=Blue Pokéblock+ I][/tip]x[inventory=Blue Pokéblock+ I][/sc][/td] [td][sc=Blue2][tip=Blue Pokéblock II][item=Blue Pokéblock II][/tip]x[inventory=Blue Pokéblock II][/sc][/td] [td][sc=Blue-2][tip=Blue Pokéblock+ II][item=Blue Pokéblock+ II][/tip]x[inventory=Blue Pokéblock+ II][/sc][/td] [td][sc=Blue3][tip=Blue Pokéblock III][item=Blue Pokéblock III][/tip]x[inventory=Blue Pokéblock III][/sc][/td] [td][sc=Blue-3][tip=Blue Pokéblock+ III][item=Blue Pokéblock+ III][/tip]x[inventory=Blue Pokéblock+ III][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Pink1][tip=Pink Pokéblock I][item=Pink Pokéblock I][/tip]x[inventory=Pink Pokéblock I][/sc][/td] [td][sc=Pink-1][tip=Pink Pokéblock+ I][item=Pink Pokéblock+ I][/tip]x[inventory=Pink Pokéblock+ I][/sc][/td] [td][sc=Pink2][tip=Pink Pokéblock II][item=Pink Pokéblock II][/tip]x[inventory=Pink Pokéblock II][/sc][/td] [td][sc=Pink-2][tip=Pink Pokéblock+ II][item=Pink Pokéblock+ II][/tip]x[inventory=Pink Pokéblock+ II][/sc][/td] [td][sc=Pink3][tip=Pink Pokéblock III][item=Pink Pokéblock III][/tip]x[inventory=Pink Pokéblock III][/sc][/td] [td][sc=Pink-3][tip=Pink Pokéblock+ III][item=Pink Pokéblock+ III][/tip]x[inventory=Pink Pokéblock+ III][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Green1][tip=Green Pokéblock I][item=Green Pokéblock I][/tip]x[inventory=Green Pokéblock I][/sc][/td] [td][sc=Green-1][tip=Green Pokéblock+ I][item=Green Pokéblock+ I][/tip]x[inventory=Green Pokéblock+ I][/sc][/td] [td][sc=Green2][tip=Green Pokéblock II][item=Green Pokéblock II][/tip]x[inventory=Green Pokéblock II][/sc][/td] [td][sc=Green-2][tip=Green Pokéblock+ II][item=Green Pokéblock+ II][/tip]x[inventory=Green Pokéblock+ II][/sc][/td] [td][sc=Green3][tip=Green Pokéblock III][item=Green Pokéblock III][/tip]x[inventory=Green Pokéblock III][/sc][/td] [td][sc=Green-3][tip=Green Pokéblock+ III][item=Green Pokéblock+ III][/tip]x[inventory=Green Pokéblock+ III][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Yellow1][tip=Yellow Pokéblock I][item=Yellow Pokéblock I][/tip]x[inventory=Yellow Pokéblock I][/sc][/td] [td][sc=Yellow-1][tip=Yellow Pokéblock+ I][item=Yellow Pokéblock+ I][/tip]x[inventory=Yellow Pokéblock+ I][/sc][/td] [td][sc=Yellow2][tip=Yellow Pokéblock II][item=Yellow Pokéblock II][/tip]x[inventory=Yellow Pokéblock II][/sc][/td] [td][sc=Yellow-2][tip=Yellow Pokéblock+ II][item=Yellow Pokéblock+ II][/tip]x[inventory=Yellow Pokéblock+ II][/sc][/td] [td][sc=Purple1A][tip=Purple Pokéblock I A][item=Purple Pokéblock I A][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock I A][/sc][/td] [td][sc=Purple1B][tip=Purple Pokéblock I B][item=Purple Pokéblock I B][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock I B][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Purple-1A][tip=Purple Pokéblock+ I A][item=Purple Pokéblock+ I A][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ I A][/sc][/td] [td][sc=Purple-1B][tip=Purple Pokéblock+ I B][item=Purple Pokéblock+ I B][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ I B][/sc][/td] [td][sc=Purple1C][tip=Purple Pokéblock I C][item=Purple Pokéblock I C][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock I C][/sc][/td] [td][sc=Purple-1C][tip=Purple Pokéblock+ I C][item=Purple Pokéblock+ I C][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ I C][/sc][/td] [td][sc=Purple2C][tip=Purple Pokéblock II C][item=Purple Pokéblock II C][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock II C][/sc][/td] [td][sc=Purple-2C][tip=Purple Pokéblock+ II C][item=Purple Pokéblock+ II C][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ II C][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Purple3A][tip=Purple Pokéblock III A][item=Purple Pokéblock III A][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock III A][/sc][/td] [td][sc=Purple-3A][tip=Purple Pokéblock+ III A][item=Purple Pokéblock+ III A][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ III A][/sc][/td] [td][sc=Purple3D][tip=Purple Pokéblock III D][item=Purple Pokéblock III D][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock III D][/sc][/td] [td][sc=Purple-3D][tip=Purple Pokéblock+ III D][item=Purple Pokéblock+ III D][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ III D][/sc][/td] [td][sc=Purple4][tip=Purple Pokéblock IV][item=Purple Pokéblock IV][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock IV][/sc][/td] [td][sc=Purple-4][tip=Purple Pokéblock+ IV][item=Purple Pokéblock+ IV][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ IV][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Purple5][tip=Purple Pokéblock V][item=Purple Pokéblock V][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock V][/sc][/td] [td][sc=Purple-5][tip=Purple Pokéblock+ V][item=Purple Pokéblock+ V][/tip]x[inventory=Purple Pokéblock+ V][/sc][/td] [td][sc=Indigo1A][tip=Indigo Pokéblock I A][item=Indigo Pokéblock I A][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock I A][/sc][/td] [td][sc=Indigo1B][tip=Indigo Pokéblock I B][item=Indigo Pokéblock I B][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock I B][/sc][/td] [td][sc=Indigo-1A][tip=Indigo Pokéblock+ I A][item=Indigo Pokéblock+ I A][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ I A][/sc][/td] [td][sc=Indigo-1B][tip=Indigo Pokéblock+ I B][item=Indigo Pokéblock+ I B][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ I B][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Indigo1C][tip=Indigo Pokéblock I C][item=Indigo Pokéblock I C][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock I C][/sc][/td] [td][sc=Indigo-1C][tip=Indigo Pokéblock+ I C][item=Indigo Pokéblock+ I C][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ I C][/sc][/td] [td][sc=Indigo2C][tip=Indigo Pokéblock II C][item=Indigo Pokéblock II C][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock II C][/sc][/td] [td][sc=Indigo-2C][tip=Indigo Pokéblock+ II C][item=Indigo Pokéblock+ II C][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ II C][/sc][/td] [td][sc=Indigo3A][tip=Indigo Pokéblock III A][item=Indigo Pokéblock III A][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock III A][/sc][/td] [td][sc=Indigo-3A][tip=Indigo Pokéblock+ III A][item=Indigo Pokéblock+ III A][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ III A][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Indigo3D][tip=Indigo Pokéblock III D][item=Indigo Pokéblock III D][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock III D][/sc][/td] [td][sc=Indigo-3D][tip=Indigo Pokéblock+ III D][item=Indigo Pokéblock+ III D][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ III D][/sc][/td] [td][sc=Indigo4][tip=Indigo Pokéblock IV][item=Indigo Pokéblock IV][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock IV][/sc][/td] [td][sc=Indigo-4][tip=Indigo Pokéblock+ IV][item=Indigo Pokéblock+ IV][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ IV][/sc][/td] [td][sc=Indigo5][tip=Indigo Pokéblock V][item=Indigo Pokéblock V][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock V][/sc][/td] [td][sc=Indigo-5][tip=Indigo Pokéblock+ V][item=Indigo Pokéblock+ V][/tip]x[inventory=Indigo Pokéblock+ V][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Brown1A][tip=Brown Pokéblock I A][item=Brown Pokéblock I A][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock I A][/sc][/td] [td][sc=Brown-1A][tip=Brown Pokéblock+ I A][item=Brown Pokéblock+ I A][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ I A][/sc][/td] [td][sc=Brown-1B][tip=Brown Pokéblock+ I B][item=Brown Pokéblock+ I B][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ I B][/sc][/td] [td][sc=Brown1B][tip=Brown Pokéblock I B][item=Brown Pokéblock I B][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock I B][/sc][/td] [td][sc=Brown1C][tip=Brown Pokéblock I C][item=Brown Pokéblock I C][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock I C][/sc][/td] [td][sc=Brown-1C][tip=Brown Pokéblock+ I C][item=Brown Pokéblock+ I C][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ I C][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Brown2C][tip=Brown Pokéblock II C][item=Brown Pokéblock II C][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock II C][/sc][/td] [td][sc=Brown-2C][tip=Brown Pokéblock+ II C][item=Brown Pokéblock+ II C][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ II C][/sc][/td] [td][sc=Brown3A][tip=Brown Pokéblock III A][item=Brown Pokéblock III A][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock III A][/sc][/td] [td][sc=Brown-3A][tip=Brown Pokéblock+ III A][item=Brown Pokéblock+ III A][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ III A][/sc][/td] [td][sc=Brown3D][tip=Brown Pokéblock III D][item=Brown Pokéblock III D][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock III D][/sc][/td] [td][sc=Brown-3D][tip=Brown Pokéblock+ III D][item=Brown Pokéblock+ III D][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ III D][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Brown4][tip=Brown Pokéblock IV][item=Brown Pokéblock IV][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock IV][/sc][/td] [td][sc=Brown-4][tip=Brown Pokéblock+ IV][item=Brown Pokéblock+ IV][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ IV][/sc][/td] [td][sc=Brown5][tip=Brown Pokéblock V][item=Brown Pokéblock V][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock V][/sc][/td] [td][sc=Brown-5][tip=Brown Pokéblock+ V][item=Brown Pokéblock+ V][/tip]x[inventory=Brown Pokéblock+ V][/sc][/td] [td][sc=LiteBlue1A][tip=LiteBlue Pokéblock I A][item=LiteBlue Pokéblock I A][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock I A][/sc][/td] [td][sc=LiteBlue-1A][tip=LiteBlue Pokéblock+ I A][item=LiteBlue Pokéblock+ I A][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock+ I A][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=LiteBlue1B][tip=LiteBlue Pokéblock I B][item=LiteBlue Pokéblock I B][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock I B][/sc][/td] [td][sc=LiteBlue-1B][tip=LiteBlue Pokéblock+ I B][item=LiteBlue Pokéblock+ I B][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock+ I B][/sc][/td] [td][sc=LiteBlue1C][tip=LiteBlue Pokéblock I C][item=LiteBlue Pokéblock I C][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock I C][/sc][/td] [td][sc=LiteBlue-1C][tip=LiteBlue Pokéblock+ I C][item=LiteBlue Pokéblock+ I C][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock+ I C][/sc][/td] [td][sc=LiteBlue2C][tip=LiteBlue Pokéblock II C][item=LiteBlue Pokéblock II C][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock II C][/sc][/td] [td][sc=LiteBlue-2C][tip=LiteBlue Pokéblock+ II C][item=LiteBlue Pokéblock+ II C][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock+ II C][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=LiteBlue3D][tip=LiteBlue Pokéblock III D][item=LiteBlue Pokéblock III D][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock III D][/sc][/td] [td][sc=LiteBlue-3D][tip=LiteBlue Pokéblock+ III D][item=LiteBlue Pokéblock+ III D][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock+ III D][/sc][/td] [td][sc=LiteBlue4][tip=LiteBlue Pokéblock IV][item=LiteBlue Pokéblock IV][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock IV][/sc][/td] [td][sc=LiteBlue-4][tip=LiteBlue Pokéblock+ IV][item=LiteBlue Pokéblock+ IV][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock+ IV][/sc][/td] [td][sc=LiteBlue5][tip=LiteBlue Pokéblock V][item=LiteBlue Pokéblock V][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock V][/sc][/td] [td][sc=LiteBlue-5][tip=LiteBlue Pokéblock+ V][item=LiteBlue Pokéblock+ V][/tip]x[inventory=LiteBlue Pokéblock+ V][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Olive1A][tip=Olive Pokéblock I A][item=Olive Pokéblock I A][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock I A][/sc][/td] [td][sc=Olive-1A][tip=Olive Pokéblock I+ A][item=Olive Pokéblock+ I A][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock+ I A][/sc][/td] [td][sc=Olive1B][tip=Olive Pokéblock I B][item=Olive Pokéblock I B][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock I B][/sc][/td] [td][sc=Olive-1B][tip=Olive Pokéblock+ I B][item=Olive Pokéblock+ I B][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock+ I B][/sc][/td] [td][sc=Olive1C][tip=Olive Pokéblock I C][item=Olive Pokéblock I C][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock I C][/sc][/td] [td][sc=Olive-1C][tip=Olive Pokéblock+ I C][item=Olive Pokéblock+ I C][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock+ I C][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Olive2C][tip=Olive Pokéblock II C][item=Olive Pokéblock II C][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock II C][/sc][/td] [td][sc=Olive-2C][tip=Olive Pokéblock+ II C][item=Olive Pokéblock+ II C][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock+ II C][/sc][/td] [td][sc=Olive3D][tip=Olive Pokéblock III D][item=Olive Pokéblock III D][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock III D][/sc][/td] [td][sc=Olive-3D][tip=Olive Pokéblock+ III D][item=Olive Pokéblock+ III D][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock+ III D][/sc][/td] [td][sc=Olive4][tip=Olive Pokéblock IV][item=Olive Pokéblock IV][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock IV][/sc][/td] [td][sc=Olive-4][tip=Olive Pokéblock+ IV][item=Olive Pokéblock+ IV][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock+ IV][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Olive5][tip=Olive Pokéblock V][item=Olive Pokéblock V][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock V][/sc][/td] [td][sc=Olive-5][tip=Olive Pokéblock+ V][item=Olive Pokéblock+ V][/tip]x[inventory=Olive Pokéblock+ V][/sc][/td] [td][sc=GoldA][tip=Gold Pokéblock A][item=Gold Pokéblock A][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock A][/sc][/td] [td][sc=Gold-A][tip=Gold Pokéblock+ A][item=Gold Pokéblock+ A][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock+ A][/sc][/td] [td][sc=GoldB][tip=Gold Pokéblock B][item=Gold Pokéblock B][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock B][/sc][/td] [td][sc=Gold-B][tip=Gold Pokéblock+ B][item=Gold Pokéblock+ B][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock+ B][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=GoldC][tip=Gold Pokéblock C][item=Gold Pokéblock C][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock C][/sc][/td] [td][sc=Gold-C][tip=Gold Pokéblock+ C][item=Gold Pokéblock+ C][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock+ C][/sc][/td] [td][sc=GoldD][tip=Gold Pokéblock D][item=Gold Pokéblock D][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock D][/sc][/td] [td][sc=Gold-D][tip=Gold Pokéblock+ D][item=Gold Pokéblock+ D][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock+ D][/sc][/td] [td][sc=GoldE][tip=Gold Pokéblock E][item=Gold Pokéblock E][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock E][/sc][/td] [td][sc=Gold-E][tip=Gold Pokéblock+ E][item=Gold Pokéblock+ E][/tip]x[inventory=Gold Pokéblock+ E][/sc][/td] [/tr] [tr] [td][sc=Black][tip=Black Pokéblock][item=Black Pokéblock][/tip]x[inventory=Black Pokéblock][/sc][/td] [td=5x1][/td] [/tr] [/table] [style] .hide-when-zero(@number) when (@number = 0) { display: none; } .Red1 { .hide-when-zero([inventory=Red Pokéblock I]); } .Red-1 { .hide-when-zero([inventory=Red Pokéblock+ I]); } .Red2 { .hide-when-zero([inventory=Red Pokéblock II]); } .Red-2 { .hide-when-zero([inventory=Red Pokéblock+ II]); } .Red3 { .hide-when-zero([inventory=Red Pokéblock III]); } .Red-3 { .hide-when-zero([inventory=Red Pokéblock+ III]); } .Blue1 { .hide-when-zero([inventory=Blue Pokéblock I]); } .Blue-1 { .hide-when-zero([inventory=Blue Pokéblock+ I]); } .Blue2 { .hide-when-zero([inventory=Blue Pokéblock II]); } .Blue-2 { .hide-when-zero([inventory=Blue Pokéblock+ II]); } .Blue3 { .hide-when-zero([inventory=Blue Pokéblock III]); } .Blue-3 { .hide-when-zero([inventory=Blue Pokéblock+ III]); } .Pink1 { .hide-when-zero([inventory=Pink Pokéblock I]); } .Pink-1 { .hide-when-zero([inventory=Pink Pokéblock+ I]); } .Pink2 { .hide-when-zero([inventory=Pink Pokéblock II]); } .Pink-2 { .hide-when-zero([inventory=Pink Pokéblock+ II]); } .Pink3 { .hide-when-zero([inventory=Pink Pokéblock III]); } .Pink-3 { .hide-when-zero([inventory=Pink Pokéblock+ III]); } .Green1 { .hide-when-zero([inventory=Green Pokéblock I]); } .Green-1 { .hide-when-zero([inventory=Green Pokéblock+ I]); } .Green2 { .hide-when-zero([inventory=Green Pokéblock II]); } .Green-2 { .hide-when-zero([inventory=Green Pokéblock+ II]); } .Green3 { .hide-when-zero([inventory=Green Pokéblock III]); } .Green-3 { .hide-when-zero([inventory=Green Pokéblock+ III]); } .Yellow1 { .hide-when-zero([inventory=Yellow Pokéblock I]); } .Yellow-1 { .hide-when-zero([inventory=Yellow Pokéblock+ I]); } .Yellow2 { .hide-when-zero([inventory=Yellow Pokéblock II]); } .Yellow-2 { .hide-when-zero([inventory=Yellow Pokéblock+ II]); } .Purple1A { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock I A]); } .Purple-1A { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock+ I A]); } .Purple1B { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock I B]); } .Purple-1B { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock+ I B]); } .Purple1C { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock I C]); } .Purple-1C { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock+ I C]); } .Purple2C { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock II C]); } .Purple-2C { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock+ II C]); } .Purple3A { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock III A]); } .Purple-3A { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock+ III A]); } .Purple3D { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock III D]); } .Purple-3D { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock+ III D]); } .Purple4 { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock IV]); } .Purple-4 { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock+ IV]); } .Purple5 { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock V]); } .Purple-5 { .hide-when-zero([inventory=Purple Pokéblock+ V]); } .Indigo1A { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock I A]); } .Indigo-1A { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock+ I A]); } .Indigo1B { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock I B]); } .Indigo-1B { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock+ I B]); } .Indigo1C { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock I C]); } .Indigo-1C { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock+ I C]); } .Indigo2C { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock II C]); } .Indigo-2C { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock+ II C]); } .Indigo3A { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock III A]); } .Indigo-3A { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock+ III A]); } .Indigo3D { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock III D]); } .Indigo-3D { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock+ III D]); } .Indigo4 { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock IV]); } .Indigo-4 { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock+ IV]); } .Indigo5 { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock V]); } .Indigo-5 { .hide-when-zero([inventory=Indigo Pokéblock+ V]); } .Brown1A { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock I A]); } .Brown-1A { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock+ I A]); } .Brown1B { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock I B]); } .Brown-1B { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock+ I B]); } .Brown1C { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock I C]); } .Brown-1C { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock+ I C]); } .Brown2C { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock II C]); } .Brown-2C { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock+ II C]); } .Brown3A { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock III A]); } .Brown-3A { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock+ III A]); } .Brown3D { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock III D]); } .Brown-3D { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock+ III D]); } .Brown4 { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock IV]); } .Brown-4 { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock+ IV]); } .Brown5 { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock V]); } .Brown-5 { .hide-when-zero([inventory=Brown Pokéblock+ V]); } .LiteBlue1A { .hide-when-zero([inventory=LiteBlue Pokéblock I A]); } .LiteBlue-1A { .hide-when-zero([inventory=LiteBlue Pokéblock+ I A]); } .LiteBlue1B { .hide-when-zero([inventory=LiteBlue Pokéblock I B]); } .LiteBlue-1B { .hide-when-zero([inventory=LiteBlue Pokéblock+ I B]); } .LiteBlue1C { .hide-when-zero([inventory=LiteBlue Pokéblock I C]); } .LiteBlue-1C { .hide-when-zero([inventory=LiteBlue Pokéblock+ I C]); } .LiteBlue2C { .hide-when-zero([inventory=LiteBlue Pokéblock II C]); } .LiteBlue-2C { .hide-when-zero([inventory=LiteBlue Pokéblock+ II C]); } .LiteBlue3D { .hide-when-zero([inventory=LiteBlue Pokéblock III D]); } .LiteBlue-3D { .hide-when-zero([inventory=LiteBlue Pokéblock+ III D]); } .LiteBlue4 { .hide-when-zero([inventory=LiteBlue Pokéblock IV]); } .LiteBlue-4 { .hide-when-zero([inventory=LiteBlue Pokéblock+ IV]); } .LiteBlue5 { .hide-when-zero([inventory=LiteBlue Pokéblock V]); } .LiteBlue-5 { .hide-when-zero([inventory=LiteBlue Pokéblock+ V]); } .Olive1A { .hide-when-zero([inventory=Olive Pokéblock I A]); } .Olive-1A { .hide-when-zero([inventory=Olive Pokéblock+ I A]); } .Olive1B { .hide-when-zero([inventory=Olive Pokéblock I B]); } .Olive-1B { .hide-when-zero([inventory=Olive Pokéblock+ I B]); } .Olive1C { .hide-when-zero([inventory=Olive Pokéblock I C]); } .Olive-1C { .hide-when-zero([inventory=Olive Pokéblock+ I C]); } .Olive2C { .hide-when-zero([inventory=Olive Pokéblock II C]); } .Olive-2C { .hide-when-zero([inventory=Olive Pokéblock+ II C]); } .Olive3D { .hide-when-zero([inventory=Olive Pokéblock III D]); } .Olive-3D { .hide-when-zero([inventory=Olive Pokéblock+ III D]); } .Olive4 { .hide-when-zero([inventory=Olive Pokéblock IV]); } .Olive-4 { .hide-when-zero([inventory=Olive Pokéblock+ IV]); } .Olive5 { .hide-when-zero([inventory=Olive Pokéblock V]); } .Olive-5 { .hide-when-zero([inventory=Olive Pokéblock+ V]); } .GoldA { .hide-when-zero([inventory=Gold Pokéblock A]); } .Gold-A { .hide-when-zero([inventory=Gold Pokéblock+ A]); } .GoldB { .hide-when-zero([inventory=Gold Pokéblock B]); } .Gold-B { .hide-when-zero([inventory=Gold Pokéblock+ B]); } .GoldC { .hide-when-zero([inventory=Gold Pokéblock C]); } .Gold-C { .hide-when-zero([inventory=Gold Pokéblock+ C]); } .GoldD { .hide-when-zero([inventory=Gold Pokéblock D]); } .Gold-D { .hide-when-zero([inventory=Gold Pokéblock+ D]); } .GoldE { .hide-when-zero([inventory=Gold Pokéblock E]); } .Gold-E { .hide-when-zero([inventory=Gold Pokéblock+ E]); } .Black { .hide-when-zero([inventory=Black Pokéblock]); } [/style]
Avatar of my oc was created by Flapple! My Journal: [x] My Sprite Dump: [x] Cosmog Sprite Project: [x]
© PokéFarm 2009-2024 (Full details)Contact | Rules | Privacy | Reviews 4.6★Get shortlink for this page